biz kimiz

Biz Kimiz

bodrum fotografçısı

Bodrum'da fotoğraf ve video çalışmaları yapan kurumsal bir ajansın medya ekibiyiz. 2017'den bu güne gerçekten sayısını bilmediğimiz kadar projede yer aldık. 400 bin kare fotoğraf çekmişiz. Yakında yarım milyonu aşmış olacağız.

En güvendiğimiz özelliğimiz iş disiplinimiz ve ekibimizin deneyimi. Yaratıcı ve smepatik bir kadromuz var. Bodrum'da en iyi teknolojik alt yapıya ve ekipmanlara sahibiz.

Eren Sayıner

DEĞERLERİMİZ

ORTAK FİKİR

Yaratıcı ekibimizin partnerlerimiz ile iyi bir uyum yakalaması ve ortak fikir üzerinde projeyi yapılandırması bizim için çok önemli bir değer.

TAKIM ÇALIŞMASI

Birimiz hepmiz, hepimiz birimiz için mottosu bizim için geçerli. Biz büyük bir aileyiz. Tüm ekip ve partnerlerimiz bu büyük ailenin ayrılmaz parçaları.

hızlı teslim

İşlerimizi şimşek gibi teslim ederiz. Partnerlerimizin heyecanını paylaşıyoruz onlar için tüm işleri sıraya koyuyor, işleri zamanında teslime ediyoruz.

DANIŞMANLIK

HANGİ KONUDA?

Bodrum'da fotoğraf ve video alanında hizmet veren bir firmayız ancak partnerlerimize tüm networkümüzden faydalanma olanağı sunuyoruz. Bu güne kadar onlarca firma ile çalıstık. Her biri ile gönül bagı kurduk. Bu büyük aileninfertleri birbirlerine ihtiyaçları olduğunda yanlarında olmak konusunda söz veriyor.

Başa dön